#69shirts

So this is how it works! You support me by ordering (69,69 EUR + shipping) a limited edition orienteering shirt featuring unique number and my signature. Fill in fields like address, gender and size and payment link will be send to your email address. Once the payment is made shirt will be shipped to address provided*. After you have got your shirt I hope to see you wearing it at competitions, training and basically every time you need a nice piece of gear on you. Here comes the most interesting part of the whole story – I also challenge you to take pictures from beautiful places around the World with your shirt, post those on Facebook using #69shirts, tag me in your post and add location of a place where picture was taken**. Those will later appear on a map in my Facebook profile where everyone will be able to see them and I will choose 10 best to participate in lottery with great prizes*** from my supporters – Inspecta, Adidas, 42km, Syform, 2XU, Nissan.

If you haven’t got a profile on Facebook, but you would still like to participate in picture challenge you can email your photos to me on bertuks [at] gmail [dot] com using #69shirts for subject and don’t forget to add place where picture was taken. I will make sure that your photo makes it on the map!

P.S. why 69? It’s a number of our apartment….you know.

*it may take up to one month since each shirt will have unique number therefore some of the sizes will have to be made on request
**posting deadline for pictures 27th of August
***prizes include 2 pairs of running shoes from Adidas, Syform nutrition training kit, 2XU compression tights and Nissan car for a weekend with full tank (only available in Latvia).

Kā tas viss darbojas?! Izdarot pasūtījumu summu 69,69 EUR (+ piegādes izdevumi) Tu iegūsti savā īpašumā vienu no 69 orientēšanās krekliem ar unikālu numuru un manu autogrāfu. Aizpildot pirkuma anketu norādi savu adresi un krekla izmēru un uz tavu norādīto epasta adresi tiks nosūtīta informācija ar maksājuma detaļām. Pēc maksājuma veikšanas krekls tiks nosūtīts uz tevis norādīto adresi*. Valkā uz nebēdu – sacensībās, treniņos un jebkurā brīdī, kad nepieciešams labs sporta krekls. Taču tas vēl nav viss! Es iedrošinu tevi nedaudz pacensties un piedalīties akcijā, kuras beigās labākajiem būs iespēja tikt pie labām lietām** no Adidas, 42km, Syform, 2XU un NISSAN. Viss kas Tev jādara ir jātaisa bildes ar jauno kreklu no tuviem un tāliem ceļojumiem, jāpublicē tās Facebook lietojot “haštagu” #69shirts, jāatzīmē mani un jāpievieno vieta, kurā foto uzņemts. Bildes pēc tam parādīsies uz kartes manā Facbook profilā. Es rādīšu labu piemēru, daloties ar bildēm no saviem ceļojumiem un beigās*** izvēlēšos 10 labākās no jūsu bildēm, kuras piedalīsies izlozē par balvām.

Ja tev nav profila Facebook, bet vēlies piedalīties foto konkursā un iegūt kādu no balvām, tad droši sūti bildes uz manu epastu bertuks [at] gmail [punkts] com Kā tēmu norādi #69shirts un pievieno arī vietu, kur foto uzņemts. Es parūpēšos par to, lai tavs foto tiek publicēts uz kartes

P.S. kāpēc 69? Tāds ir mūsu dzīvokļa numurs

*var aizņemt līdz vienam mēnesim par cik kreklam ir unikāls numurs un atsevišķi izmēri tiks izgatavoti pēc pasūtījuma
**2 pāri Adidas skriešanas apavu, Syform sporta uztura komplekts, 2XU kompresijas bikses un Nissan auto uz nedēļas nogali ar pilnu bāku (pieejams tikai Latvijā).
***bildes jāpublicē līdz 27.08.2016

Order

E.Bertuks sacensību krekls